Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
Kibr
Otwarte zasoby
edukacyjne
Aby otrzymywać informacje o nowościach pozostaw swój adres e-mail:Patron edukacyjny portalu:

wwsi logo

11 kwietnia ruszają zapisy na bezpłatne szkolenia z MSB w praktyce

2016-04-04.

Szwajcarsko-Polski Program Współpracy, Bank Światowy oraz KIBR zapraszają na bezpłatne trzydniowe szkolenia z umiejętności stosowania międzynarodowych standardów badania w praktyce. Szkolenia są finansowane ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy w ramach projektu Banku Światowego "Budowa zdolności instytucjonalnych i prawnych na poziomie krajowym w zakresie sprawozdawczości finansowej i audytu w sektorze prywatnym" i będą realizowane od czerwca do października w pięciu miastach Polski.

Szkolenia będą miały formę warsztatów, a uczestnicy będą mogli nauczyć się planować badanie, oceniać ryzyko, przeprowadzać i dokumentować proces rewizji finansowej zgodnie z nowymi standardami. Zajęcia prowadzone w 20 osobowych grupach będą oparte o ćwiczenia praktyczne i studia przypadków. Uczestnicy w trakcie szkoleń będą pracowali na programie komputerowym do badania zgodnie z MSB (dwóch uczestników przy jednym stanowisku komputerowym).

Wymogi dla uczestników

Szkolenia skierowane są do biegłych rewidentów wykonujących zawód, którzy posiadają już wiedzę teoretyczną o międzynarodowych standardach badania i MSKJ1 oraz umiejętności biegłej obsługi komputera.

Gdzie i kiedy?

Szkolenia odbędą się w pięciu Regionalnych Oddziałach KIBR: w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Biegli rewidenci zainteresowani udziałem w szkoleniach będą mogli wybrać konkretny termin i miejsce spośród dostępnych w trakcie wypełniania formularza zgłoszeniowego, który dostępny będzie w profilu biegłego rewidenta na kibr.org.pl. Szkolenia są finansowane ze środków szwajcarsko-polskiego programu współpracy w ramach projektu Banku Światowego "Budowa zdolności instytucjonalnych i prawnych na poziomie krajowym w zakresie sprawozdawczości finansowej i audytu w sektorze prywatnym", który zakłada przeszkolenie łącznie 520 uczestników. Udział w szkoleniach zalicza 24 godziny samokształcenia biegłych rewidentów.

W przypadku, gdyby zainteresowanie szkoleniami przekroczyło maksymalną liczbę uczestników przewidzianą w ramach projektu, KIBR planuje uruchomić dodatkowe grupy szkoleniowe w późniejszym terminie, również w innych Regionalnych Oddziałach KIBR.

Rejestracja na szkolenia rozpocznie się na stronie kibr.org.pl już 11 kwietnia br. i będzie trwała 14 dni - formularz zgłoszeniowy będzie dostępny w profilu biegłego rewidenta (wymagane zalogowanie).